Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Zavřít menu +
0
přehled balíčků

Jsem proti onemocnění COVID-19 již imunní?

Novinka

Lidský organismus si po 3-5 dnech od vypuknutí symptomů začne vyrábět protilátky typu IgM a následně i velké množství protilátek IgG. Tyto protilátky Vás chrání před další nákazou této nemoci v řádu měsíců až let.

S ohledem na to, ze v Česku může byt přes 30 % nakažených, kteří, nemají žádné příznaky, je kvalitativní zjištění protilátek spolehlivou metodou a Vám pomůže odhalit, zda jste již nákazu virem SARS-CoV-2 prodělali třeba právě bez příznaků.

Přítomnost IgM protilátek poukazuje na akutní fázi onemocnění, přítomnost IgG protilátek naopak poukazuje na již prodělané onemocnění virem Covid-19.

Vyšetření je vhodné zejména pro pacienty po 14 dnech karantény, kteří jsou bez zdravotních obtíží. I negativní nález doporučujeme konzultovat s ošetřujícím lékařem a nařízenou karanténu ukončit pouze po konzultaci se svým praktickým lékařem popř. s příslušnou hygienickou stanicí.

Toto vyšetření není vhodné k odhalení infekce v ranném či akutním stádiu (první dni nemoci). V této době nemusí být protilátky ještě dostatečně vytvořeny a výsledek vyšetření může být nedostatečně průkazné.

 

Důležité instrukce

Jedná se o serologické vyšetření z krve pacienta. Dostavte se tedy prosím na Vámi vybrané odběrové pracoviště, kde Vás personál odebere. Samozřejmostí je rouška, kterou chráníte sebe i ostatní pacienty před nákazou.

Odběr krve nemusí být nalačno, není třeba zvláštní příprava k odběru.

Před plánovaným odběrem prosím kontaktujte odběrové pracoviště nebo sledujte webové stránky a ujistěte o aktuální provozní době.

Vyšetření v tomto balíčku (2)

COVM

Podrobnosti

COVG

Podrobnosti

Odběrová místa pro tento balíček (6)
Související balíčky

Aktuálně

S aplikací Nextlife máte o Vašem zdraví vždy přehled.

06.02.2020 | Přinášíme nové funkce nejen na webový portál, ale i do aplikace pro systém Android a IOS. Zdravotní rádci, sdílení dat s lékaři, karta pacienta, grafické znázornění vývoje výsledků v čase a mnoho dalšího. Neváhejte a vyzkoušejte.
CELÝ ČLÁNEK

Rozdáváme vouchery na vyšetření

07.01.2019 | Na leden a únor jsme pro vás přichystali vouchery na vyšetření zdarma. Sledujete náš Facebook!
CELÝ ČLÁNEK

Nyní je možné si objednat i jednotlivé metody vyšetření!

10.01.2018 | Chybí vám ve vybraném zdravotním balíčku konkrétní metoda? Nebo byste si rádi zakoupili jen konkrétní metody vyšetření na doporučení vašeho lékaře? To není žádný problém. Kromě objednávání celých balíčků je nyní nově možné objednat si i jednotlivé metody vyšetření. Kde jednotlivé metody naleznete? V horní liště přejdete na "Objednávku zdravotních balíčků" a přepnete se na "Jednotlivá vyšetření". Pak už jen pokračujete v nákupu jak jste zvyklí. Pokud jste u nás ještě nikdy žádné vyšetření nenakupovali a nevíte si rady, můžete se podívat třeba na stručný nebo podrobný návod "Jak na NextLife App".
CELÝ ČLÁNEK
ZOBRAZIT DALŠÍ...

Už máte naši aplikaci?

Mějte své zdraví pod kontrolou přímo ve svém chytrém telefonu.
Aplikace NEXTLIFE je nyní dostupná ZDARMA v App Store i v Google Play.