Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Zavřít menu +
0
přehled balíčků

Mám Koronavirus (SARS-CoV-2) v těle?

Sleva

Přišli jste do kontaktu s nakaženou osobou a obáváte se infekce? Cítíte na sobě příznaky viru SARS-CoV-2 a váháte s testováním? Pomůže Vám dotazník našeho zdravotního rádce, který vyhodnotí míru rizika nákazy, a poradí v dalších krocích. Zdravotní rádce je k dispozici zdarma po aktivované registraci, následně také se zobrazením Vašich online výsledků vyšetření na webu nebo v mobilní aplikaci.

Cestovali jste v rizikových zemích zasažených Koronavirem? Máte zvýšenou teplotu, cítíte se unavení, trápí Vás suchý kašel, projevují se u Vás obtíže s dechem například lapání po dechu a ztráta čichu a chuti? Přišli jste do kontaktu s nakaženou osobou a pozorujete na sobě příznaky nového viru SARS-CoV-2?

Nákaza Koronavirem vyvolává nemoci od běžného nachlazení až po těžké akutní nemoci dýchacích cest. Test přítomnosti Koronaviru včas odhalí riziko onemocnění COVID-19, pomůže předejít možným fatálním následkům a především pak dalšímu šíření viru.

Pokud se u Vás nevyskytují žádné z uvedených příznaků, ani jste nebyl v zasažených oblastech, není nutné provedení testu na přítomnost viru SARS-CoV-2.

Důležité instrukce

Před samotným odběrem prosím NEPOUŽÍVEJTE přípravky na ústní hygienu (ústní voda, pasta aj.)

Na odběrové místo si prosím doneste vytištěnou žádanku z aplikace!

Vyšetření v tomto balíčku (3)

COVID19

Podrobnosti

Stěr z nosohltanu

Podrobnosti

Doprava k PCR

Podrobnosti

Odběrová místa pro tento balíček (1)
Související balíčky

Aktuálně

S aplikací Nextlife máte o Vašem zdraví vždy přehled.

06.02.2020 | Přinášíme nové funkce nejen na webový portál, ale i do aplikace pro systém Android a IOS. Zdravotní rádci, sdílení dat s lékaři, karta pacienta, grafické znázornění vývoje výsledků v čase a mnoho dalšího. Neváhejte a vyzkoušejte.
CELÝ ČLÁNEK

Rozdáváme vouchery na vyšetření

07.01.2019 | Na leden a únor jsme pro vás přichystali vouchery na vyšetření zdarma. Sledujete náš Facebook!
CELÝ ČLÁNEK

Nyní je možné si objednat i jednotlivé metody vyšetření!

10.01.2018 | Chybí vám ve vybraném zdravotním balíčku konkrétní metoda? Nebo byste si rádi zakoupili jen konkrétní metody vyšetření na doporučení vašeho lékaře? To není žádný problém. Kromě objednávání celých balíčků je nyní nově možné objednat si i jednotlivé metody vyšetření. Kde jednotlivé metody naleznete? V horní liště přejdete na "Objednávku zdravotních balíčků" a přepnete se na "Jednotlivá vyšetření". Pak už jen pokračujete v nákupu jak jste zvyklí. Pokud jste u nás ještě nikdy žádné vyšetření nenakupovali a nevíte si rady, můžete se podívat třeba na stručný nebo podrobný návod "Jak na NextLife App".
CELÝ ČLÁNEK
ZOBRAZIT DALŠÍ...

Už máte naši aplikaci?

Mějte své zdraví pod kontrolou přímo ve svém chytrém telefonu.
Aplikace NEXTLIFE je nyní dostupná ZDARMA v App Store i v Google Play.