Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Zavřít menu +
0
přehled balíčků

Peptest

Test je vhodný pro všechny, kteří mají dlouhodobě trvající obtíže jako jsou chrapot, zahlenění, pokašlávání, pocit cizího tělesa v krku, záchvatovitý kašel či eroze zubní skloviny. Vyšetřuje se přítomnost enzymu - pepsinu ve slinách. Jeho přítomnost může znamenat proniknutí žaludečních kyselin do jícnu. Do určité míry je to fyziologické, pokud ovšem k tomuto dochází příliš často, může být sliznice hltanu, hrtanu a nosu poškozena. Důsledkem může být chronický zánět, který se projevuje bolestmi v krku, záněty dutin, poruchami hlasu, suchým kašlem, pocitem "knedlíku" v krku, zahleněním, zápachem z úst. Test je vhodný všechny bez rozdílu věku. 

Důležité instrukce

Peptest je nenáročné vyšetření. Před odběrem je nutné vyzvednout si ve vybraném odběrovém pracovišti odběrovou soupravu s instrukcemi a další den ji přinést se vzorkem slin zpět.  

Odběr se provádí po nočním spánku před jídlem, pitím a čištěním zubů. Před odběrem nekuřte. Odběr musí proběhnout ve vzpřímené poloze. 48 hodin před odběrem se vyvarujte konzumaci alkalické vody, antacid a léků s obsahem alginátů (např. Gaviscon).

Vyšetření v tomto balíčku (2)

Pepsin ve slinách metodou Peptest

Podrobnosti

Odběr slin či sputa

Podrobnosti

Odběrová místa pro tento balíček (10)
Související balíčky

Aktuálně

Nyní je možné si objednat i jednotlivé metody vyšetření!

10.01.2018 | Chybí vám ve vybraném zdravotním balíčku konkrétní metoda? Nebo byste si rádi zakoupili jen konkrétní metody vyšetření na doporučení vašeho lékaře? To není žádný problém. Kromě objednávání celých balíčků je nyní nově možné objednat si i jednotlivé metody vyšetření. Kde jednotlivé metody naleznete? V horní liště přejdete na "Objednávku zdravotních balíčků" a přepnete se na "Jednotlivá vyšetření". Pak už jen pokračujete v nákupu jak jste zvyklí. Pokud jste u nás ještě nikdy žádné vyšetření nenakupovali a nevíte si rady, můžete se podívat třeba na stručný nebo podrobný návod "Jak na NextLife App".
CELÝ ČLÁNEK

Nový startovací zdravotní balíček

04.01.2018 | Startovací balíček vám podá základní obraz o vašem zdravotním stavu.
CELÝ ČLÁNEK

Listopadové bezplatné vyšetření cukru v krvi

06.11.2017 | Od 20. do 29. listopadu si může každý nad 18 let objednat zdravotní balíček pro vyšetření hladiny cukru v krvi. V rámci projektu Zdraví národa, je toto vyšetření bezplatné! Proč jít na vyšetření? S cukrovkou neboli diabetem 2. typu se u nás léčí více než 900 tisíc pacientů a jejich počet každým rokem narůstá. Bohužel se mezi nimi čím dál častěji objevují i mladí lidé. Laboratorní vyšetření hladiny cukru čili glukózy v krvi je prvním krokem vedoucím k odhalení této zákeřné nemoci. Ověřte si nyní zcela zdarma, zda se onemocnění cukrovkou netýká i vás.
CELÝ ČLÁNEK
ZOBRAZIT DALŠÍ...

Už máte naši aplikaci?

Mějte své zdraví pod kontrolou přímo ve svém chytrém telefonu.
Aplikace NEXTLIFE je nyní dostupná ZDARMA v App Store i v Google Play.