Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Zavřít menu +
0

Jak na NEXTLIFE App

Jak si objednám balíček? - stručný návod

On-line projekt NextLife umožňuje každému aktivně se podílet na preventivní péči o své zdraví za pomoci laboratorních vyšetření a nejmodernějších technologií. Vhodné vyšetření si zakoupíte z pohodlí domova a následně dorazíte na odběr krve na vybrané odběrové pracoviště. Ušetříte si tak čekání u lékaře a případný kontakt s infekčními nemocemi.

Jak to funguje?

 1. Z nabídky laboratorních vyšetření v podobě balíčků si vyberete pro sebe ten/ty nejvhodnější a nakoupíte on-line jako v klasickém e-shopu. Při nákupu si zvolíte, na které odběrové pracoviště dorazíte a jakým způsobem si přejete doručit výsledky vyšetření (e-mailem, poštou, prostřednictvím webové aplikace – pro registrované uživatele).
 2. S číslem objednávky a doklady totožnosti (OP a průkazem pojištěnce) dorazíte na odběr krve na vámi zvolené odběrové pracoviště.
 3. Pak už stačí jen vyčkat na elektronické či listinné doručení výsledků vyšetření.

Jak si objednám balíček? - podrobný návod

Co je projekt NextLife?

On-line projekt NextLife umožňuje každému aktivně se podílet na preventivní péči o své zdraví za pomoci laboratorních vyšetření a nejmodernějších technologií.

Z nabídky laboratorních vyšetření v podobě balíčků si vyberete z pohodlí domova pro sebe ten nejvhodnější. On-line jej zaplatíte a dojdete si na odběr krve na vámi zvolené odběrové pracoviště. Pak už stačí jen vyčkat na elektronické či listinné doručení výsledků vyšetření. Vyhnete se tak dlouhému čekání u lékaře a zbytečnému vystavení se případným infekčním onemocněním.

Proč se registrovat?

Jako registrovaný zákazník si můžete nechat zaslat výsledky do webové a brzy i mobilní aplikace, kde přehledně uvidíte všechny své objednané balíčky i příslušné výsledky vyšetření. Díky tomu můžete snadno sami zjistit, jaký je váš zdravotní stav v průběhu času.

Máte možnost také sdílet své výsledky s jinými registrovanými uživateli a hlídat tak například zdravotní stav některého z členů své rodiny.

Jak se registrovat?

 1. V záhlaví stránky přejdete na stránku „Registrovat“. Vyplníte registrační formulář a kliknete na „Registrovat“.
 2. Na uvedený e-mail vám zašleme URL adresu pro aktivaci účtu.
 3. Kliknete na příslušnou URL adresu a do stránky, která se otevře, se přihlásíte pomocí údajů, jež jste zadali při registraci.
 4. Hotovo! Nyní již můžete zakoupit svůj první balíček a výsledky si nechat pohodlně zaslat do aplikace.

Jak probíhá první objednávka a odběr krok za krokem?

Objednávka probíhá stejně jako v klasickém e-shopu. Níže naleznete podrobný návod.

Jednoduše si zvolíte balíčky, o které máte zájem pomocí kliknutí na pole „Přidat do objednávky“ u každého balíčku. Pro potvrzení výběru kliknete na „Mám vybráno, CHCI OBJEDNAT“. Pokud chcete vybraná vyšetření někomu věnovat, zvolte políčko „Zakoupit jako POUKAZ“.

Zvolili jste pole: „Mám vybráno CHCI OBJEDNAT“

 1. Vyplníte osobní údaje / v případě registrovaného uživatele budou předvyplněny.
 2. Zvolíte si odběrové místo, vyberete způsob platby (převodem / kartou on-line / superCASH – platba na terminálu Sazky) a způsob doručení výsledků (šifrovaným e-mailem / poštou / do webové aplikace – pro registrované).
 3. Pro objednání je nezbytný váš souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním citlivých a osobních údajů, následně zvolíte pole „Objednat“.
 4. Zaplatíte zvolenou metodou.
 5. Na e-mail vám zašleme shrnutí objednávky a informaci o jejím uhrazení.
 6. Na odběr krve dorazíte na zvolené odběrové pracoviště.
 7. Tam sdělíte odběrové sestřičce své číslo objednávky a občanským průkazem a průkazem pojištěnce prokážete svou totožnost a správnost uvedených údajů.
 8. Sestřička provede odběr krve.
 9. Protože informace o vašem zdravotním stavu jsou důvěrné, obdržíte od sestřičky identifikační kód (PIN) pro zajištění výsledků vyšetření. S jeho pomocí si budete moci otevřít soubor s výsledky zaslaný elektronickou cestou. Zároveň vám tento PIN poslouží k identifikaci v případě, že byste kontaktovali call centrum projektu NextLife.
 10. Po odběru krve je možné si v aplikaci aktivovat sekci „HealthBox“, kde následně po vyšetření vzorků a zpracování výsledků uvidíte všechny své výsledky i s komentáři lékaře. Nechte si zaslat aktivační SMS s kódem a vytvořte si PIN pro vstup. Aktivace je nutná pouze při první objednávce.
 11. Nyní stačí jen vyčkat na výsledky, které se zobrazí během několika pracovních dní.

Zvolili jste pole: „Zakoupit jako POUKAZ“

 1. Vyplníte své základní kontaktní údaje, vyberete si způsob platby (převodem / kartou on-line / superCASH – platba na terminálu Sazky) a způsob doručení výsledků (šifrovaným e-mailem / poštou / do webové aplikace – pro registrované).
 2. Pokud zvolíte doručení do aplikace, musí obdarovaná osoba provést před uplatněním poukazu registraci, jinak bude metoda doručení výsledků změněna na šifrovaný e-mail.
 3. Odsouhlasíte obchodní podmínky, objednáte a uhradíte zvolenou metodou.
 4. Na e-mail vám zašleme informace o objednávce a jejím uhrazení. V e-mailu také naleznete URL adresu, kterou poskytnete obdarované osobě pro uplatnění poukazu.
 5. Osoba, která bude poukaz čerpat, otevře URL adresu pro uplatnění poukazu a vyplní zde své osobní údaje, vybere si odběrové pracoviště, odsouhlasí obchodní podmínky a zpracování citlivých a osobních údajů a zvolí pole „Personifikovat“.
 6. Obdarované osobě i kupujícímu přijde informace o zpracování objednávky.
 7. Nyní si může obdarovaný dojít s číslem své objednávky na zvolené odběrové pracoviště.
 8. Zde dotyčný sdělí odběrové sestřičce číslo své objednávky a občanským průkazem a průkazem pojištěnce prokáže svou totožnost a správnost uvedených údajů.
 9. Sestřička provede odběr krve.
 10. Protože informace o zdravotním stavu jsou důvěrné, obdrží obdarovaný od sestřičky identifikační kód (PIN) pro zajištění výsledků vyšetření. S jeho pomocí si bude moci otevřít soubor s výsledky zaslaný elektronickou cestou. Zároveň mu tento PIN poslouží pro identifikaci v případě, že by kontaktoval call centrum projektu NextLife.
 11. Nyní stačí jen vyčkat na výsledky vyšetření zvolenou cestou.
 12. Pokud se obdarovaný registroval a výsledky mu budou zaslány elektronicky do aplikace, může si v aplikaci aktivovat sekci „HealthBox“, kde následně po vyšetření vzorků a zpracování výsledků uvidí všechny své výsledky i s komentáři lékaře. Nechte si zaslat aktivační SMS s kódem a vytvořte si PIN pro vstup. Aktivace je nutná pouze při první objednávce.

Jak na sdílení výsledků?

Ve svém HealthBoxu (který se vám zobrazí v profilu po jeho aktivaci a po prvním odběru) zvolíte pole „Sdílení výsledků“.

Pokud si přejete, aby vaše výsledky mohl vidět jiný uživatel, zvolte možnost „Sdílet výsledky“. Sdílení si pojmenujte a dotyčnému sdělte kód pro sdílení. On jej následně zadá ve svém HealthBoxu pomocí možnosti „Přijmout sdílení“. Poté již vaše výsledky uvidí ve svém účtu.
Pokud naopak chcete přijmout sdílení výsledků jiné osoby, zadáte kód od sdílející osoby pod položkou „Přijmout sdílení“.

Aktuálně

Nyní je možné si objednat i jednotlivé metody vyšetření!

10.01.2018 | Chybí vám ve vybraném zdravotním balíčku konkrétní metoda? Nebo byste si rádi zakoupili jen konkrétní metody vyšetření na doporučení vašeho lékaře? To není žádný problém. Kromě objednávání celých balíčků je nyní nově možné objednat si i jednotlivé metody vyšetření. Kde jednotlivé metody naleznete? V horní liště přejdete na "Objednávku zdravotních balíčků" a přepnete se na "Jednotlivá vyšetření". Pak už jen pokračujete v nákupu jak jste zvyklí. Pokud jste u nás ještě nikdy žádné vyšetření nenakupovali a nevíte si rady, můžete se podívat třeba na stručný nebo podrobný návod "Jak na NextLife App".
CELÝ ČLÁNEK

Nový startovací zdravotní balíček

04.01.2018 | Startovací balíček vám podá základní obraz o vašem zdravotním stavu.
CELÝ ČLÁNEK

Listopadové bezplatné vyšetření cukru v krvi

06.11.2017 | Od 20. do 29. listopadu si může každý nad 18 let objednat zdravotní balíček pro vyšetření hladiny cukru v krvi. V rámci projektu Zdraví národa, je toto vyšetření bezplatné! Proč jít na vyšetření? S cukrovkou neboli diabetem 2. typu se u nás léčí více než 900 tisíc pacientů a jejich počet každým rokem narůstá. Bohužel se mezi nimi čím dál častěji objevují i mladí lidé. Laboratorní vyšetření hladiny cukru čili glukózy v krvi je prvním krokem vedoucím k odhalení této zákeřné nemoci. Ověřte si nyní zcela zdarma, zda se onemocnění cukrovkou netýká i vás.
CELÝ ČLÁNEK
ZOBRAZIT DALŠÍ...

Už máte naši aplikaci?

Mějte své zdraví pod kontrolou přímo ve svém chytrém telefonu.
Aplikace NEXTLIFE je nyní dostupná ZDARMA v App Store i v Google Play.