Zavřít menu +
0
Zpět na přehled

Vyšetření poruch imunity u miminek před prvním očkováním

Pár měsíců po narození miminka přichází otázka jménem očkování.

Spousta maminek státem povinná očkování oddaluje z důvodu strachu, jaké vedlejší účinky budou tyto látky pro miminko mít. V prvních měsících života, kdy je dítě chráněno protilátkami matky se nemusí závažné vrozené metabolické vady projevit.

Preventivní vyšetření zvané TREC-KREC tyto vrozené poruchy odhalí a pomůže tak předejít zdravotním komplikacím, které můžou mít na kojence i fatální následky. Závažné poruchy imunity se v Evropě vyskytují stejně často jako vrozené metabolické změny. Přesto je jejich plošné vyšetřování zavedeno pouze v USA a jiných vyspělých zemích.

Vyšetření se provádí nejlépe do 6 měsíců od narození dítěte. Určeno je však pro všechny děti, které ještě nebyly očkovány živými vakcínami proti běžným rotavirům, tuberkulóze, zarděnkám, spalničkám a příušnicím. Jedná se o neinvazivní vyšetření, které provádí odběrová sestra ze suché krevní kapky odebrané z patičky dítěte. Tato metoda dokáže zachytit všechny formy poruch imunity nezávisle na genové mutaci. U malých pacientů by proto měla být využívána pro případné vyloučení kontraindikace živých vakcín ještě před jejich aplikací.

Jestli i Vy uvažujete nad očkováním Vaší malé ratolesti, více informací o odběru se dozvíte zde:

https://www.nextlifeapp.cz/balicky/vysetreni-poruch-imunity-pred-ockovanim

Aktuálně

S aplikací Nextlife máte o Vašem zdraví vždy přehled.

06.02.2020 | Přinášíme nové funkce nejen na webový portál, ale i do aplikace pro systém Android a IOS. Zdravotní rádci, sdílení dat s lékaři, karta pacienta, grafické znázornění vývoje výsledků v čase a mnoho dalšího. Neváhejte a vyzkoušejte.
CELÝ ČLÁNEK

Rozdáváme vouchery na vyšetření

07.01.2019 | Na leden a únor jsme pro vás přichystali vouchery na vyšetření zdarma. Sledujete náš Facebook!
CELÝ ČLÁNEK

Nyní je možné si objednat i jednotlivé metody vyšetření!

10.01.2018 | Chybí vám ve vybraném zdravotním balíčku konkrétní metoda? Nebo byste si rádi zakoupili jen konkrétní metody vyšetření na doporučení vašeho lékaře? To není žádný problém. Kromě objednávání celých balíčků je nyní nově možné objednat si i jednotlivé metody vyšetření. Kde jednotlivé metody naleznete? V horní liště přejdete na "Objednávku zdravotních balíčků" a přepnete se na "Jednotlivá vyšetření". Pak už jen pokračujete v nákupu jak jste zvyklí. Pokud jste u nás ještě nikdy žádné vyšetření nenakupovali a nevíte si rady, můžete se podívat třeba na stručný nebo podrobný návod "Jak na NextLife App".
CELÝ ČLÁNEK
ZOBRAZIT DALŠÍ...

Už máte naši aplikaci?

Mějte své zdraví pod kontrolou přímo ve svém chytrém telefonu.
Aplikace NEXTLIFE je nyní dostupná ZDARMA v App Store i v Google Play.